Перейти до основного вмісту

Ворог атакував одразу три енергообʼєкти на Дніпропетровщині: є знеструмлення

27.05.2026 17:05
атака на об'єкти ДТЕК

Учора через ворожі удари були пошкоджені одразу три енергетичні обʼєкти компанії. 

Без електропостачання залишилися 63 населені пункти у прифронтових районах області.

На щастя, працівники не постраждали.

Щойно це стало безпечно, енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи.

Загалом за останні два дні світло повернули понад 33 тис. родин Дніпропетровщини. Енергетики продовжують працювати, щоб якнайшвидше заживити всі домівки.