Ворог атакував одразу три енергообʼєкти на Дніпропетровщині: є знеструмлення
27.05.2026 17:05
Учора через ворожі удари були пошкоджені одразу три енергетичні обʼєкти компанії.
Без електропостачання залишилися 63 населені пункти у прифронтових районах області.
На щастя, працівники не постраждали.
Щойно це стало безпечно, енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи.
Загалом за останні два дні світло повернули понад 33 тис. родин Дніпропетровщини. Енергетики продовжують працювати, щоб якнайшвидше заживити всі домівки.