Перейти до основного вмісту

У Кам’янському підписали Меморандум зі столичними фахівцями Інституту серця

03.06.2026 13:11
У Кам’янському підписали Меморандум зі столичними фахівцями Інституту серця

Кам’янське відвідала команда лікарів Інституту серця МОЗ України на чолі з Борисом Тодуровим - видатним українським кардіохірургом, доктором медичних наук та заслуженим лікарем України. До складу делегації увійшли кардіохірурги, аритмологи та фахівці ультразвукової діагностики. Вони провели консультації та обстеження мешканців громади, допомагаючи визначити подальшу тактику лікування та, за потреби, направити до профільного медичного закладу.

Меморандум про співпрацю Камянського та Інституту серця МОЗ

Також для медичних працівників міста відбулися фахові лекції та обговорення сучасних підходів до діагностики й лікування серцево-судинних захворювань. Такі зустрічі сприяють професійному розвитку наших лікарів та впровадженню передових медичних практик у громаді.

Важливим результатом візиту також стало підписання Меморандумів про співпрацю між Інститутом серця МОЗ України та Кам’янською міською територіальною громадою, а також з Центром первинної медико-санітарної допомоги №3. Документ відкриває нові можливості для взаємодії, обміну досвідом та оперативного направлення пацієнтів до провідного кардіохірургічного центру країни.