У Дніпрі яскраво відзначили завершення навчального року (ФОТО)
У Дніпрі відзначили завершення навчального року дійством «Палац збирає друзів».
Захід відбувся в «Міському палаці дітей та молоді».
Для дітей та їхніх батьків підготували концертну програму за участю творчих колективів закладу, танцювальні інтерактиви із зайцем Палациком, тематичні вікторини, пізнавально-ігрові локації, майстер-класи, благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, фотозону та подарунки.

-Ми виконували два танці — «Гуцулянка» та «Україна». До виступу готувалися приблизно місяць, - поділилася учасниця концерту Кіра.

-У мене був виступ на акробатичних роликах разом із колективом «Креатив». Протягом року ми багато виступали та подорожували. Я дуже чекала літа і хочу провести його цікаво та весело, - розповіла учасниця заходу Діана.

Завершення навчального року стало нагодою підбити підсумки, відзначити творчі досягнення вихованців.
На свято зібралося близько тисячі дітей разом із батьками. Кожен знайшов заняття до душі.
