Перейти до основного вмісту

У Дніпрі відкрили сезон веслування

02.06.2026 12:30
У Дніпрі відкрили сезон веслування

На Монастирському острові у Дніпрі відбулося урочисте відкриття веслувального сезону «Регата Героїв» та відкритий чемпіонат Донецької області з морського багатоборства. 

Спортивний захід присвятили Дню Героїв. Змагання зібрали близько ста спортсменів, ветеранів та любителів веслування з різних куточків України. Цьогоріч на старт вийшло понад 20 екіпажів.

Учасники змагалися у чоловічих, жіночих та ветеранських командах.