У Дніпрі відкрили сезон веслування
02.06.2026 12:30
На Монастирському острові у Дніпрі відбулося урочисте відкриття веслувального сезону «Регата Героїв» та відкритий чемпіонат Донецької області з морського багатоборства.
Спортивний захід присвятили Дню Героїв. Змагання зібрали близько ста спортсменів, ветеранів та любителів веслування з різних куточків України. Цьогоріч на старт вийшло понад 20 екіпажів.
Учасники змагалися у чоловічих, жіночих та ветеранських командах.