Перейти до основного вмісту

У Дніпрі тренер піде за ґрати за розбещення юної гімнастки

01.06.2026 17:59
тренер, розбещення, вирок

7 років за ґратами проведе колишній тренер зі спортивної гімнастики у Дніпрі, який розбещував свою ученицю - апеляція залишила вирок без змін.

53-річний дніпрянин, колишній дитячий тренер зі спортивної гімнастики, засуджений за розбещення учениці, подав апеляцію з метою скасування вироку. 

Суд апеляційної інстанції скаргу відхилив — рішення про 7 років позбавлення волі набрало законної сили.

Прокурори довели, що у 2018 році, протягом пів року під вигаданим приводом участі у фотосесії спортивної білизни для акробатики - тренер вчиняв розпусні дії щодо однієї з 11-річних учениць.

У вечірній час, щонайменше двічі на тиждень, залишаючись із дитиною після занять, він змушував її одягати відверту білизну та фотографував.

Дитина тривалий час боялася розповісти про це рідним і лише згодом повідомила матері, яка одразу звернулася до правоохоронних органів.

Вину чоловіка доведено та підтверджено висновками експертиз, а також показаннями свідків і потерпілої.

Своєї вини чоловік не визнав.

Він відбуватиме призначене судом покарання - 7 років ув'язнення.