У Дніпрі стартував XVII Міжнародний фестиваль музичного мистецтва
Сьогодні у Дніпрі відбулося урочисте відкриття XVII Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Музика без меж». Гості події поринули у світ високої музики, сучасних інтерпретацій класики та яскравих прем’єр.
Фестиваль «Музика без меж» із 2009 року став майданчиком, де зустрічаються легенди, експериментатори, молоді генії й майстри світового рівня. Тут поруч звучать різні жанри - від академічної музики до джазу.
Перший фестивальний вечір подарував слухачам симфонічну програму THE FESTIVAL у виконанні Симфонічного оркестру Дніпровської академії музики під керівництвом народного артиста України Дмитра Логвіна.
Фестиваль проходить у рамках програми «Культурна столиця».
Уже цієї середи фестиваль подарує місту ще один яскравий вечір - концерт Духового оркестру Дніпровської академії музики.