У Дніпрі планують ремонтувати дороги із вторинної сировини
14.05.2026 15:26
Міськрада Дніпра планує запровадити повторне використання будівельних матеріалів, які залишаються після ремонту доріг.
Йдеться, зокрема, про старий асфальт. Його хочуть перевіряти на придатність, оцінювати та використовувати повторно - наприклад, для підсипки узбіч або основи доріг.
У міськраді вважають, що це допоможе економити бюджетні кошти, зменшити кількість будівельного сміття та краще контролювати використання матеріалів.