У Дніпрі оголосили день жалоби
02.06.2026 14:46
У Дніпрі 3 червня оголошено днем жалоби за загиблими внаслідок російської ракетної атаки, яка сталася 2 червня.
Відповідне розпорядження підписав міський голова Борис Філатов.
У день жалоби на будівлі міської ради, комунальних підприємств, установ та закладів будуть приспущені Державні Прапори України.
Також підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності рекомендували долучитися до вшанування пам’яті загиблих та вивісити державні прапори з чорними стрічками.
Рішення ухвалене з метою вшанування пам’яті жертв російської атаки, яка призвела до людських жертв та масштабних руйнувань у Дніпрі.