Перейти до основного вмісту

У Дніпрі через суд зобов’язали знести незаконну автостоянку

28.05.2026 16:58
У Дніпрі через суд зобов’язали знести незаконну автостоянку

Господарський суд задовольнив позов Центральної окружної прокуратури міста Дніпра щодо знесення самочинно збудованої автостоянки. Незаконний об'єкт розташовано на земельній ділянці комунальної власності.
Йдеться про ділянку площею понад 3 тис. квадратних метрів та вартістю майже 3 млн гривень.
Прокуратурою доведено, що автостоянка розміщена на земельній ділянці, яка ніколи не надавалась відповідачу у користування, а право приватної власності на стоянку зареєстроване без відповідних правових підстав.
За позовом прокуратури суд визнав автостоянку самочинно збудованим об’єктом та зобов’язав підприємця знести її, а земельну ділянку повернути територіальній громаді.