У Дніпрі через суд зобов’язали знести незаконну автостоянку
28.05.2026 16:58
Господарський суд задовольнив позов Центральної окружної прокуратури міста Дніпра щодо знесення самочинно збудованої автостоянки. Незаконний об'єкт розташовано на земельній ділянці комунальної власності.
Йдеться про ділянку площею понад 3 тис. квадратних метрів та вартістю майже 3 млн гривень.
Прокуратурою доведено, що автостоянка розміщена на земельній ділянці, яка ніколи не надавалась відповідачу у користування, а право приватної власності на стоянку зареєстроване без відповідних правових підстав.
За позовом прокуратури суд визнав автостоянку самочинно збудованим об’єктом та зобов’язав підприємця знести її, а земельну ділянку повернути територіальній громаді.