Криворожанка стала срібною призеркою чемпіонату Європи
16.05.2026 17:09
Спортсменка з Кривого Рогу Марія Полторак виборола срібну медаль на чемпіонаті Європи з вільної боротьби U17, який проходить у болгарському Самокові.
Борчиня здобула нагороду у ваговій категорії 57 кг. Це ще один вагомий результат для криворізького спорту на міжнародному рівні.