Перейти до основного вмісту

Криворожанка стала срібною призеркою чемпіонату Європи

16.05.2026 17:09
Криворожанка стала срібною призеркою чемпіонату Європи

Спортсменка з Кривого Рогу Марія Полторак виборола срібну медаль на чемпіонаті Європи з вільної боротьби U17, який проходить у болгарському Самокові.

Борчиня здобула нагороду у ваговій категорії 57 кг. Це ще один вагомий результат для криворізького спорту на міжнародному рівні.