Кам’янчанин виборов «срібло» чемпіонату України з легкої атлетики
22.05.2026 14:09
Вихованець кам’янської спортшколи Іван Андрюшкевич успішно виступив на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів. Змагання проходили 20–21 травня у Кропивницькому.

Наш земляк продемонстрував високу майстерність у секції десятиборства та посів почесне друге місце всеукраїнської першості.
До речі, легкоатлет зумів гідно представити місто й регіон на національному рівні попри ушкодження коліна.