Говорить Дніпро – примусова евакуація
Цього разу, виходячи спілкуватися з дніпрянами, підняли досить серйозну тему. Вирішили поговорити про примусову евакуацію. Саме примусову, коли місцева влада наполегливо рекомендує залишити небезпечні території цивільним. Спочатку евакуюють родини з неповнолітніми дітьми, а коли життя через постійні обстріли перетворюється в справжнє пекло, то час виїздити і дорослим, щоб потім не опинитись у пастці.
Але!
Далеко не всі громадяни виконують примус і ігнорують заклики виїздити. Здебільшого це люди старшого віку, які до останнього вважають, що з ними нічого не станеться. Вони переконані, що вправі самі вирішувати свою долю.
Тож, сьогодні питаємо у громадян: на їхню думку, рішення про евакуацію повинно бути добровільним, чи варто слухати накази військових адміністрацій?