Перейти до основного вмісту

Говорить Дніпро – кому і за що ви б хотіли подякувати?

05.04.2026 17:25
Говорить Дніпро

Передвеликодні дні – час самоаналізу, очищення та переходу на нове. 

Це пора, коли господині прибирають домівки, викидають непотріб та щось змінюють.

Варто зробити генеральне прибирання і в душі. Проаналізувати, чого досягли за рік, як змінилися. 

Якщо когось образили – краще вибачитися, а комусь просто подякувати. Чи за допомогу, чи за турботу, за захист чи любов. Або просто сказати «дякую» людині за те, що вона поряд.

А кому ви вдячні, і за що?