Дніпряни оговтуються після нічної комбінованої атаки: ФОТО
У ніч проти 18 травня російські окупанти атакували Україну 22 ракетами та 524 дронами.

Основним напрямком удару стала Дніпропетровщина, зокрема обласний центр. На вечір понеділка кількість постраждалих внаслідок ворожих атак зросла до 28. Нагадаємо, найменшому - всього п'ять місяців.

У місті вже зафіксовано пошкодження понад 40 багатоквартирних і приватних будинків. Вибито тисячі вікон, а збитки оцінюють у мільйони гривень.

В одній з потрощених багатоповерхівок мешкає родина Максима. Під час першої повітряної тривоги разом із дружиною та сином вони встигли перейти в дальню кімнату, вікна якої виходять у двір. Коли все трапилося, поспіхом вляглися й спустилися в укриття, розташоване у школі по-сусідству. По поверненню побачили зруйновану квартиру, каже чоловік.

"Вибухом була зруйнована дитяча спальня. Вибито стіни, вікна, двері... Все зруйновано. Масштаби, я не знаю, чи запустять наш будинок в експлуатацію.


На третьому поверсі над нами була пожежа. Залило другий поверх", - розповів дніпрянин.

У квартирі на третьому поверсі, внаслідок ворожої атаки сталася пожежа, вигоріло все вщент.


Тільки в коридорі серед іншого можна розгледіти обгорілі залишки трюмо, холодильника та пральної машини. Благо господарі оселі тимчасово переїхали на Закарпаття. Тож помешкання просто пустувало.

Подружжя Євгенія та Сергій разом зі своїми двома синами мешкають у будинку навпроти. Під час нічної ворожої атаки на Дніпро вони скористалися правилом двох стін. Це їх і врятувало. Мати з дітьми лежали на підлозі, батько - у ванній кімнаті.

У їхній квартирі вибуховою хвилею вирвало вікна зі шматками стін і двері.

Навкруги - суцільні руїни. Та дніпряни радіють, що залишилися живі.

"Не можна було пройти ні в ванну, ні в зал, ні в дитячу кімнату. Тут все було завалено. Взагалі не пройти. Я там лежав у ванній кімнаті. Дивлюсь, всі живі, значить все добре. Давай всім телефонувати. Дружина каже: "Тут двері випали. Я бачу твої ноги. Давай якось вилазь". В мене простору було замало, але я примудрився вилізти. Вона мені трішки за ноги витягла. Мікрохвильовка стояла на підвіконні. Від вибухової хвилі її відкинуло на унітаз й вона звисала над моєю головою. Добре, що не впала. Стінку повністю вибило. Якби ми не лежали, було б лихо", - розповів Сергій.

"У нас двоє діток. Одному 10, другому вісім років. Я з ними лежала на підлозі в коридорі. Як раз на тому місці, де ви стоїте зараз. Воно нам врятувало. Святе місце. А папуги наші улетіли десь. А наш щур Мілка залишилася жива. Чекає на нас у клітці надворі. Ми щасливі, що живі залишилися. А квартира, то таке", - додала до слів чоловіка Євгенія.




Дніпряни потроху оговтуються після нічного комбінованого удару по місту.
Фото редакції.