Дніпро отримав чергову партію генераторних установок від німців
24.05.2026 20:12
КП «Теплоенерго» отримало ще п’ять генераторних установок потужністю від 100 до 125 kVA.
Обладнання передали в межах співпраці Дніпропетровської обласної ради та Technisches Hilfswerk – партнерів з Німеччини.
Генератори допоможуть посилити енергетичну стійкість об’єктів теплопостачання та підготуватися до нового опалювального сезону. У разі перебоїв зі світлом вони підтримуватимуть роботу критичної інфраструктури міста.
