Перейти до основного вмісту

Дніпро отримав чергову партію генераторних установок від німців

24.05.2026 20:12
Дніпро отримав чергову партію генераторних установок від німців

КП «Теплоенерго» отримало ще п’ять генераторних установок потужністю від 100 до 125 kVA.

Обладнання передали в межах співпраці Дніпропетровської обласної ради та Technisches Hilfswerk – партнерів з Німеччини.

Генератори допоможуть посилити енергетичну стійкість об’єктів теплопостачання та підготуватися до нового опалювального сезону. У разі перебоїв зі світлом вони підтримуватимуть роботу критичної інфраструктури міста.

генератори для КП Теплоенерго