Боксерка з Кам’янського виборола чемпіонство Кубка Києва
Спортсменка з Дніпропетровщини виборола золоту медаль на одному з найавторитетніших боксерських першостей країни.
З 26 по 31 травня у столиці проходив Всеукраїнський турнір з боксу «Кубок Києва» серед чоловіків та жінок на призи братів Кличків. Ці змагання об’єднують найсильніших майстрів шкіряної рукавички з різних регіонів. Цього року участь у турнірі брали спортсмени 1986–2007 років народження із кваліфікацією не нижче першого розряду.
На цих безкомпромісних змаганнях Дніпропетровщину гідно представила тренерка боксерського клубу «МАМАЙ» з Кам’янського Вікторія Щербина. Наша спортсменка продемонструвала філігранну техніку, залізну силу характеру та справжній бійцівський дух. Dона здобула впевнену перемогу у фіналі та стала тріумфаторкою і чемпіонкою Кубка Києва.